Pokročilý

Myslíte, že je to dobrý nápad?

Jak už sem psal, chci něco napsat svý holce k výročí a napadlo mě tohle.. že bych dal nějakej úvod, to vůbec nevím co a pak bych tam měl měsíce a co sme v nich všechno prožili a pak závěr, kde by bylo co k ní cítím, a tak. Myslíte, že je to dobrý nápad a trochu i romantický?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dej to dokupy, nahoď to sem ať z toho taky něco máme...tedá....ať můžem posoudit jestli se to hodí..žeano.

A když to bude mít nějakou pointu, tak ti to možná i zrýmuju :), když teda bude čas..

Další odpovědi:

Zlatý

Tvoji dívku neznám, ale řekl bych, že pokud pozná, že to co uděláš je uděláno od srdce, tak to ocení.
Doplňuji:
Huxo, ty lenochu.
Uvažuj - co když ta tvoje si to tady taky přečte (nebo jinde) a pozná, že nepoužíváš svůj mozek a svoje srdce.
Morduj svoji hlavičku - ono připravit příjemné překvapení tomu druhému je zpravidla kořením vztahu.

Myšlenka je to dobrá. Záleží na formě a určitě to s nádechem romantiky přinese vytoužený výsledek.
Nemyslím si, že je v dnešní době hodně kluků, kteří by své dívce chtěli zaimponovat něčím podobným. Je to chválihodná snaha.

Stříbrný

je to vážně pěkný nápad :) jen, aby ta holka nebyla nějaká pipka ;)
také to prosím potom sem hoď :) třeba klidně i vyfocené. když to bude mít pointu, okopíruji to a dám to také svojí holce k výročí :) až taká sem svině

Diskuze k otázce

Stříbrný

manon

Tady se dneska všichni zhulili: Ocko vtipkuje tak, až dělá hrubky, bolak bude psát romantické verše, huxa balit holky cizími nápady a já se z vás picnu :D

Zlatý

bolak

náhodou, kdybys viděla kolik já už toho napsal,,,a mám tam i romantický věci..a dokonce zhudebněný ♫♫..hodilas mi kámen do ucha.....a já thodil ucho do kamen......tak nedělej teď ze mě zloducha...vždyť sme si kvit tak na to zapomeň...♫

no neříkej že to nemá duši... a to je jen začátek..

Stříbrný

manon

...hmm...dobrý...chtělo by to i ty noty a pokračování. Má to duši.

Zlatý

briketka10

manon asi jo - já jsem dnes už i ČOLÍTO z Divokýho Anděla víš, tákže mý přezdívky jsou : trumpetka, breberka, několik číselnejch profilů a čolíto to mě dnes dostalo asi nejvíc :D))))

Stříbrný

manon

:))

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.