Lgee

Myslíte, že je možné množit jídlo?

Bylo to ve filmu, třeba že se tyčinka dala do takového stroje a „rozmnozila se“ a pak z ní byly dvě.

Odpovědi
dr.luha

Je to možné. J. Cimrman vynalezl podobný princip. K talířku s jídlem aplikoval zrcadlo, takže strávník si mohl dát bez problémů dvojitou porci.

anonym

Se zajdi podívat do vepřína.

klumprt

Myslím, že to není možné.

Doplňuji: Pokud jde o vkládání tyčinky do nějakého zařízení, tak to zřejmě s rozmnožováním nějak souvisí. Ještě se poptám chlapů v práci.

Seznam.cz

Můj pokus množit zavařeniny ze semínek nevyšel. Ale slyšel jsem, že pěstováním se jídlo množí. I to selátko pochází z takového stroje, kde to leží a papá a vznikne další potomstvo.

dubraro

Je to možné a stále se to děje. Jen ne strojem, ale přírodou, životem.