Myslíte, že chce se mnou vztah ?

Ahoj líbí se mi jedna spolužačka, ale nevím jestli je to vzájemné. Většinou, když se na ni otočím tak se na mě podívá a pousměje se. Když řeknu něco zábavného, tak se většinou taky směje. Někdy do mě úmyslně narazí nebo se mě dotkne. Dneska mě např. bouchla pěstí do chodidla (vůbec jsem to nepobral :D). Snažím se s ní psát na fb, ale většinou se ptám jenom já a ona odpovídá. Nepíše jednoslovné odpovědi .. A ve větách velmi často používá usměvavého smajlíka ( :D ). Myslím si, že si všímá, že po ní pokukuju... Obvykle si totiž popotáhne kalhoty a tričko. Psal jsem si s ní zatím tak 3krát, protože jsme se začali bavit nedávno.Ještě mi ale nenapsala nikdy první. Myslíte, že to mám na ni ještě zkoušet a nebo jít o dům dál ? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud se Ti líbí a ani Ty jí nejsi proti mysli ( usměvavé smajlíky ), tak se snaž. Zkus ji třeba pozvat na procházku, do kina ap. :-)
V nejhorším se stane, že Tě odmítne.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

MariQUilla

Toho odmítnutí se bojím nejvíc :/ O prázdninách s ní budu celý večer na jedné zábavě tak se jí tam budu snažit věnovat a potom ji zkusím někam pozvat :)

Zlatý

marci1

Lásku si nelze ani vyprosit, ani vynutit. Zkus a uvidíš ! :-)))

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.