dust8

Myslíte, že bude velký zájem o dům v Los Angeles, jenž prodává Emma Stone? Dala by po domluvě případně to i na hypotéku?

Šli byste do toho pokud by jste byli v Americe? Nebo co by se muselo stát, aby jste o tom uvažovali? :)

Romanticky zařízený interiér, jenž na fotkách působí jako z cukrkandlu, má dům, který v minulých dnech nabídla k prodeji čerstvá držitelka Zlatého glóbu za výkon ve filmu Chudáčci Emma Stoneová. Nemovitost stojí v losangeleské čtvrti Westwood a jeho cena v přepočtu činí zhruba 91 milionů korun.

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/clanek/by­dleni-jak-bydli-vip-jako-z-cukrkandlu-emma-stoneova-prodava-svuj-dum-v-los-angeles-40457751#utm_con­tent=ribbonnew­s&utm_term=em­ma%20stone&ut­m_medium=hint&ut­m_source=sear­ch.seznam.cz

Nejlepší odpověď
Kelt

Zjentek ji opěvoval, ten to určitě dostal jako dar.

Další odpovědi
elkon

Můžeš to zkusit.

da ny

Nešla bych do toho :)
Na hypotéku nebo bez ní. majitelka dostane jedny peníze
a může jí to být, celkem fuk 😉
Hlavně, když prodá a obdrží požadovanou částku.
Hypotéka je věc kupujícího, ne prodávajícího.

zjentek

Tak já se podíval na obr. č. 7 a PO ZÁDECH MI PŘEŠEL MRÁZ! Tak za prvé: POSTÝLKA!!! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️Ta sama o sobě- no comment! Za druhé: KOMORA SAMOTNÁ. 🥺Ta působí jako nějaká průchozí chodbička, kam si odložíš a zavřeš neposedné zvířátko, když nemáš čas a ono tě i tak fůrt obtěžuje/otravuje tím, že je živé, neposedné, případně tím, že nespí. A chodbička není ani ten správný výraz, pro onu „světnici“. Já ani nedovedu správně vyjádřit, co ve mě asociuje, protože mám chabou slovní zásobu. Bude to snad nějaký sklad, komora, kam odložíš věci, pro které jinak není v obydlí místo a zavázely by, možná i lepšo-chlívek. 🤷‍♂️ Noa v neposlední řadě, za třetí: VÝHLED Z OKNA. 🤦‍♂️ Tak ono celé to „foto portfolio“ bylo vytvořeno tak, aby působilo nadevše útulně a v romantickém duchu no a nakonec ho fotograf celé „posmolí“ tak školáckou chybou, kdy jediným cvaknutím spouště na případné zájemce vybalí skutečnou realitu života na této adrese, konkrétně betonovou džungli ne více než čtvrt kilometru vzdálené okolí. To potom nikoho ani nepřekvapí portrét zdejšího 22aa trefně umístěný přímo do zoufalého výhledu. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

(No nic, jdu zjistit, kde teď najít [!!!] milovanou Emmičku, bo v článku o tom mlčí.)