Myslíte si, že se Michael Schumacher dostane z kómatu?

O závodníkovi F1 Michaelovi Schumacherovi tedˇ na internetu hodně píší to,že je to s ním horší. Nejprve někdo tvrdil, že reaguje na doktory a že je to lepší, ale tedˇ zas někdo říká, že jeho stav se zhoršil. Viz odkaz: http://isport­.blesk.cz/cla­nek/blesk-sport/280762/kruta-novina-schumacheruv-stav-se-kazdym-dnem-zhorsuje-pomuze-uz-jen-buh.html
Myslíte si, že se z toho dostane?

Nejlepší odpověď
dudu

Pokud myslím, pak zde nepokládám podobné otázky už proto, že odpověď neznají ani jeho ošetřující lékaři.

Další odpovědi
marci1

Myslím, že to v tuto chvíli nevědí určitě ani lékaři. Lidé v jeho okolí říkají, že ho při životě udržují jen infúze. Bohužel je v kómatu skoro tři roky. ☹

Lamalam

Myslím si, že nedostane.

zjentek

Kdyby šlo o nějakou sousedku z Horní Dolní, bylo by jasno hned. Ale, že jde o Šumachra, nebude jasno nikdy. To proto, aby to „jasno“ později někdo z ošetřujících po zásluze neodskákal!

Stingo

Nedávno se k tomu vyjádřil někdo jemu blízký s tím, že už to lepší nebude. A já si říkala, že nejhorší, co může být je takhle vegetovat na půli cesty mezi životem a smrtí.

Zvědavý

Nečti bulvár. Bulvár umi jen špinit. Ten muž vyhrál v živote vyhrál tolik bitev…ale tuhle už vyhrát nemuže. Z me pozice to asi vyzní hanebne ale myslím že by ho meli „nechat jít“. Už nikdy to nebude ten stejný člověk jako dřív. Zaslouží si odejít důstojne. Lidé by na něj meli vzpomínat jako na velkého muže a velkého bojovníka a ne jako na trosku, mrzáka na vozíku. To si nezaslouží.

Cenobita

I kdyby se z kómatu probral, bude mít taková postižení a takové následky, že to bude opravdu mizerný život, nechtěl bych být v tomto soudce ani rádce. Smutný to konec legendy.