stana73

Myslíte si,že jste průměrní?Nebo jste v něčem nadprůměrní?

Zamyslete se,každý je v něčem jednička.

Nejlepší odpověď
iceT

Jsem jednička v kuchyni a můj chlap je toho důkazem.:-)

Další odpovědi
Terryle

Já jsem nadprůměrná v neprůměrnosti a hrozně si v ní libuju. Poděs, odmítám brát život vážně, odmítám řešit, co bude, mám zvrhlý zájmy a záliby.
A fakt – umím špičkově okecávat, slušně psát a přemýšlet. A trošku fotit.

poa.li

Žiji dost průměrným životem. Mojí silnou stránkou je schopnost vidět leccos nezaujatě a dobře svá pozorování formulovat. Fotit, řídit auto, naslouchat, vařit…

ReHu

V něčem určitě jsem, ale v čem???

Miroslavst

V překvapení? Prý jo.
Každý říká, že už ničím nepřekvapím a následně zjistí, že překvapím. :D:D

Adlim

Já jsem 100% průměrný,ono když zjistíte,že jste téměř ve všem průměrný,tak je to pro mne daleko lepší, než v jedné věci vynikat a v ostatních být hluboko pod průměrem.

dudu

Podle psychologů mám mírně nadprůměrnou inteligenci, možná též všeobecné znalosti, určitě váhu a asi penzi. Ve všem ostatním naplňuji parametry malého českého člověka. Jo, dle manželky jsem také nadrůměrně ukecaný.

venkovan

Průměr je nuda. Tak zbývá buď nad, či pod průměr. A v čem jsem jednička – v naší domácnosti určitě v nepořádku.
Podstatné je, jestli nás okolí v něčem za dobrého považuje – sebechvála smrdí.