Drap

Někomu pomůže, někomu méně a někomu vůbec ne. V každém případě to nikomu nevadí a opravdu se lidé částečně odreagují.

elkon

Novinky.cz nesleduji a jejich hloupostem nevěřím. Je to pro mne zbytečný web.

Ametyst

Nebojím se létání. Ale moje kamarádka má přítelkyni, která zvrací už jen při pohledu na kolotoč. Proto jí ta dobrá duše posílá krásné fotky a videa z cest lodí, nejlépe z horní paluby. 🙂
Pejsci vždycky potěší, a doufám, že i pomohou.

Disraeli

S jídlem se nehraje..! 😅

cappuccino

Znam nekoho, kdo se dnes vraci prave z Istanbulu. Proto me ten clanek zaujal. Mozna mi i potvrdi, ze tam ty pejsky videl?:)