Niikii

Myslíte si,že člověk který je majitelem dvou firem,má právo prohlásit se za boháče?

viz nadpis

Nejlepší odpověď
delfinfa

Boháčem…myšleno majetkově…není člověk při vlastnění jakéhokoliv počtu firem, pokud ovšem součet hodnot firem převýší hodnotu, kterou považujeme za bohatsví, pak boháčem je :) Příklad: jedna firma s hodnotou 50 mil Kč a nebo pět firmiček se základním jměním 5×100000 Kč.
Jinak člověk se může prohlásit boháčem i v případě, že nemá žádný majetek :)

Další odpovědi
led

Nemám firmu, nemám peniaze…
Mám šťastie, radosť zo života, rodinu, skúsenosti…
Som boháč. 🙂
Človek je tabuľkovo zaradený medzi boháčov nie podľa počtu firiem, ale podľa hodnoty majetku.
Na otázku odpovedám, ak sa niekto sám prehlási za boháča, má na to nárok, bez ohľadu na majetok… Je to jeho voľba

Hudler

Myslíš, že bohatsví je o penězích? Co třeba jiné druhy bohatství?

Jambalaya

A myslíte, že když má někdo 2 posluchače, vrbu a vodníka, může se prohlásit za velkého muzikanta?