Myslíte si že...

Myslíte si že by mohl 47 1/2 letej chlap se s 'kamarádit' s 14 dívkou?. Co by to mohlo znamenat.Krom toho že jí zná a výdávájí ve škole.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pokud ji "nevÝdává" doslova s tvrdým :{D> , tak si myslím, že je vše naprosto v pořádku.

Další odpovědi:

Zlatý

Ne,najdi si kamaráda ve Tvém věku.
Doplňuji:
Otázku asi položila 14-letá slečna. Už se před 14 dny ptala, jestli je normální, že na ni ředitel naléhá (mrká). Proto má odpověď.

Zlatý

Zlatý

kamarádit? ..úplně v pohodě. Jenže ty to máš v uvozovkách, tak těžko říct, co tím kamarádstvím sleduješ ,)
..a vzhledem k tomu, že jsi nejspíš ta dívka, tak mě vážně překvapuje, že to tím sleduješ právě ty a moc tě nezajímá, jestli ten dospělý kamarád má nějaké postranní úmysly, podle všeho máš v plánu je u něj probudit, ty úmysly, tak se raději kontroluj děvče ,)

Bronzový

nevidím v tom problém,jsem na tom podobně a žádné potíže s mladými slečnami nemám,někdy je to až podivuhodné.Dnešní mladí jsou dosti chytří a jsou v jejich letech dost před náma,než jsme byli tenkrtát my.halt doba leze kupředu
zpátky ni krok!
Zbytek vaší otázky jsem nepochopil co znamená,že jí zná a výdávájí ve škole.?

Stříbrný

Tam mělo být zřejmě "Vídává ji ve škole?" Asi neučíš češtinu, že ne? 14-ti letá dívka ještě je pod zákonem až do 16 let. Když s ní něco zkusíš (sex) a pak třeba se rozejdete, může tě klidně udat za znásilnění, tak bych si tu věc trochu rozmyslela

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.