Pokročilý

myslíte si nebo ste to už skoušeli že to funguje?

máma si chce koupit http://www.shopunt.com/… ale nevý jestly to funguje aby si to nekoupila zbytečně
Doplňuji:
děkuju za rady Hanulka11 neboj kouknu se na český jazyk;))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

myslím, že si vymýšlíš a chceš to na své kruhy pod očima - pleť si budeš ve svém věku ničit ty .....ale je mi nakonec fuk na co to chceš ...... já bych si to nekoupila- jen můj názor ...
zkus si zopakovat češtinu - neuškodí to

Další odpovědi:

Zlatý

Trochu fungovat může, ale nezapomeňte, že tyto přípravky je potřeba používat pravidelně a stále.
Nestačí jen vypoužívat jedno balení a myslet si, že to bude OK.
A také pozor, některé příprvky se dostávají tam, kam nepatří a "vytahují" pokožku, která pak vypadá krásná a bez vrásek, ale po odeznění účinku je to ještě horší.
Kvalitní přípravky plať vyživí a vypnou, ale jinak neublíží. Po čase se pokožka pouze vrátí do původního stavu.
Takže závěrem, je třeba počítat s tím, že se podobné přípravky používají stále.

Pokročilý

100% ti nezmizi jako te co je na obrazku hned vedle toho, je to jen reklama.
Dokonce ani leky co by měli lečit neléči jen zpusobi to že nám bude dobře , ale zaroveň pak něco dalšiho chytneme , abychom přište mohli si zase něco koupit.
Skoro všechno je to podvod a jestli to bude fungovat tak ve většině pravděpodobnosti je to jen vsugerovánim.

chápu to i v tomhle jazyce, nemám problém, le nekupuj to, je to naprd, to nefunguje, jsou to sr...y, drahý a nefunkční a pokud ano, tak jen na chvíli a minimálně

Zlatý

No nevím, ale jestli tím chceš řešit kruhy okolo očí, zkus na to jít z jiné strany. Uprav barvu tváře k těm kruhům. Uvidíš jak se ti ztratí a nebudeš mít žádné.
Pokud je to pro mámu na vyhlazení vrásek, tak nevím jak kdo, ale vrásky často jsou symbolem povahy toho kterého člověka. Pokud tedy má nějakou tu vrásku v normální velikosti k věku, přestože je modou vyhlazená pleť, mne osobně u žen vrásky nevadí. Krásně se v nich čte, odráží se v nich jejich vnitřní životní síla.
U mužů to tak posoudit neumím - nicméně i u nich vrásky ukazují jejich životní postoj i zkušenosti.

Bronzový

hanulka11 PIS PROSÍM,CO VÍŠ,A NE CO SI MYSLIS.NEUSTALE DRUHE KRITIZUJES.JSI PAK ZA HLUPÁKA.TVE SOUKROMÉ POCITY TU NIKOHO NEZAJIMAJI.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.