klob1

Myčka Candy Brava CB 13L8B stále svítí Led P3 a nic nejde?

Ahoj.
SN 32901348 2036

Program doběhl, vše v pořádku, ale pak další už nejde navolit.
Po zapnutí ON se rozsvítí všechny led, pak zhasnou a zůstane stále svítit jen ta P3 Led. Nejde přepnout program, ani se nespustí. Nejde ani vypnout tlačítkem OFF. Vypne sama po chvíli. Reset, také nic. Zkusilo se to i od elektriky na půl hoďky, také nepomohlo. V návodu je napsané, že, když je chyba, že bliká Led, jenže tady nebliká, jen svítí, tlačítka pak nereagují.
Když jsem zkusil dát vodu do jímky, tak po zapnutí vodu vyčerpalo, ale to samé dál bylo.
Myslím, že, kdyby to třeba nemělo přívodní vodu, tak ty programy půjdou navolit, že se navolí program, poté by to třeba hledalo vadu, nebo to teprve vadu vyhodilo? Možná to probliknutí může být kontrola myčky po zapnutí. V návodu, ale není, že by ta kontrolka měla svítit. Max. blikat při vadě.
Nechci hned v tom rýpat.
Nemáte někdo potuchu nebo zkušenost?
Děkuji.

Odpovědi
Drap

Vytáhni ze zásuvky a volej servis.

elkon

Od toho je servis. Pokud se nevyznáte v elektronice, nemá smysl to řešit.

klob1

Vyřešeno, opraveno.

klob1

Zajímavé, že asi budu muset zkusit Rusáky, ty umí poradit více nežli jen zavolejte servis. Jen je škoda, že je teď blokují. Uni mají i ty servisní manulály, pro všechno, dokonce i na České spotřebiče.

klob1

Jen jsem chtěl, jestli to je vůbec chybové hlášení a co popř. znamená. Nikde právě nic takového není.

klob1

Tak servis umí každý zavolat, takže to je rada, ani se neptat. Jenže tam je až z Prahy a nevím, jestli by se to vyplatilo, aby jeli přes celou republiku. Asi mi nezbude nežli to rozdělat proměřit, jenže na to není moc času. A nemyslím, že by zrovna servis poslal třeba servisní manuál přímo.