Můžu žvýkat žvýkačky když mám rovnátka?

Ahoj, mám rovnátka a taky pár plomb, tak nevím, jestli mohu jíst žvejky, máma říká, že radši ne, ale já si nemůžu každou chvilku čistit zuby, abych se cítila svěže a ty žvejky jsou dobrý po jídle že máte pak svěží dech atd. Mohu je teda? A pokud ne, neznáte něco, co se žvýká, abyste měly svěží dech? Napadá mě máta, ale ty lístečky se mi zasekávají v rovnátkách a to nevypadá hezky. Napadlo mě např. kdyby mi NÁHODOU chtěl kluk dát pusu, tak aby mě z ní nesmrdělo :D Díky za rady :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdybys nesměla žvýkat, tak by tě před tím zubař varoval.

Na svěží dech je taky dobrý tik tak - bonbonky, které se ti v ústech rozpustí - ale ty klasické bílé nebo zelené, ty ovocné jsou spíš na chuť. Bývají v regálech u žvýkaček.
Doplňuji:
http://t2.gstatic.com/…

Další odpovědi:

Stříbrný

neměla bys je jíst, ovšem žvýkat je s rovnátkama a plombama není problém. Sám mám rovnátka dva roky a asi 10 plomb, v pohodě si dám každý den žvýkačku. Akorát pozor, aby sis ji nezaplantala do rovnátek, to by taky asi kluk nebyl zrovna rád ;)

moje sestrenice má taky rovnátka na pevno a vpohode žvýká.

Pokročilý

Můžeš

Pokročilý

Jestli máš jen dráty čili na pevno rovnátka tak by to problém být neměl, u těch vyndávacích se to moc nedá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.