Avatar uživatele
anonym

Můžu žvýkat žvýkačky když mám rovnátka?

Ahoj, mám rovnátka a taky pár plomb, tak nevím, jestli mohu jíst žvejky, máma říká, že radši ne, ale já si nemůžu každou chvilku čistit zuby, abych se cítila svěže a ty žvejky jsou dobrý po jídle že máte pak svěží dech atd. Mohu je teda? A pokud ne, neznáte něco, co se žvýká, abyste měly svěží dech? Napadá mě máta, ale ty lístečky se mi zasekávají v rovnátkách a to nevypadá hezky. Napadlo mě např. kdyby mi NÁHODOU chtěl kluk dát pusu, tak aby mě z ní nesmrdělo :D Díky za rady :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? petka před 4031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Kdybys nesměla žvýkat, tak by tě před tím zubař varoval.

Na svěží dech je taky dobrý tik tak – bonbonky, které se ti v ústech rozpustí – ale ty klasické bílé nebo zelené, ty ovocné jsou spíš na chuť. Bývají v regálech u žvýkaček.
Doplňuji:
http://t2.gsta­tic.com/images?q=tbn:AN­d9GcQXp6ppBBjs2zA-v2dBF76HxsygcbY­Ren5sjqN-kCRLaNftrv7t

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

neměla bys je jíst, ovšem žvýkat je s rovnátkama a plombama není problém. Sám mám rovnátka dva roky a asi 10 plomb, v pohodě si dám každý den žvýkačku. Akorát pozor, aby sis ji nezaplantala do rovnátek, to by taky asi kluk nebyl zrovna rád ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
.anezka.

moje sestrenice má taky rovnátka na pevno a vpohode žvýká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meri

Můžeš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Jestli máš jen dráty čili na pevno rovnátka tak by to problém být neměl, u těch vyndávacích se to moc nedá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek