Školníšprtka

Múžu si vzít na tábor léky proti bolesti?

Odpovědi
Smack

Jo

Drap

Nevíme na jaký tábor, jaké jsou tam podmínky, ani kolik ti je let. Vše by mělo být jasné z propozic tábora. V každém případě předepsané léky které potřebuješ pravidelně brát , by si dítě mělo vzít ale vše by také mělo být předem nahlášeno, nejlépe už při podání přihlášky.

paul1

Určitě ano. Doporučuji Vám zkusit nějaké hmaty proti bolestem hlavy, u mně to funguje skoro na 100%

Zdroj: https://www.bin­g.com/images/se­arch?q=hmaty+pro­ti+bolesti+hla­vy&qpvt=hmaty+pro­ti+bolesti+hla­vy&form=IGRE&fir­st=1&tsc=Image­HoverTitle

Dochy

Myslím, že by to mělo být domluveno s vedoucím a potvrzeno rodiči. S tím, že léky možná zůstanou u vedoucího.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Školníšprtka

Drape,je mi 13 let.
Jedu na tábor Děti bez hranic.
Předepsané léky by to nebyly,ale často mě bolívá hlava a nic na to kromě léků nefunguje.