Pokročilý

Můžu si koupit hvězdu/pozemek na Měsíci/Marsu nebo na nějakém jiném bizarním místě?

Viděla jsem nějaké stránky, ale nemůžu se dohrabat k tomu, jestli jsou oficiální a vůbec legální...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Můžeš ale nikdy nemáš jistotu, že pozemkový úřad ti pomůže, až zjistíš, že ten pozemek si koupil už nějaký mimozemšťan a na jejich mimozemském pozemkovém uřadě je taky legálně zapsaný. Pro jistotu si schovej všecky smlouvy a doklady, kdybys náhodou musel odletět věc řešit na jinou planetu a jejich pozemkový úřad, tak ať máš všecky věci u sebe a nenecháš nic doma.

Další odpovědi:

Zlatý

Bronzový

Papír ohledně koupě vám dám i na Slunce...obecně není možné žádným způsobem kupovat či vlastnit mimozemská tělesa, to upravuje kosmická smlouva podepsaná většinou států (schází tam některé africké státy).

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/K osmick%C3%A1_smlouva

"Není důležité vyhrát,ale zúčastnit se."

Pokročilý

Můžete si koupit/pojmenovat hvězdu, ale je to omezené, tuším že na 5 let... Doma mám taky jeden certifikát.

Bronzový

Na měsíci se již prodávali,takže pkd je ještě volný tak klidně kup,na marsu nevím ale na Saturnu si nic nekoupíš,celý mám já a nedám ani metrčtvereční,jedině na prstencích je volno!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 625
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.