Kulpix

Můžu si já jako laik sám vyměnit plynový bowden na travní sekačce?

nebo jestli na to jsou potřeba nějaké special nástroje. Bowden mám už ohoblovaný, takže dost čvachtá a motor zhasíná.

Odpovědi
Drap

Pokud jsi alespoň troch zručný, můžeš sám.

Kepler

Můžeš, ale měl by mít stejnou délku jako původní, stejně tak musí být stejná i činná délka lanka (nastavení, uchycení). Je dobré používat ochranné koncovky. Většinou by měly stačit šestihranné klíče a odpovídající typ šroubováku.

orwell

Jo, klidně se do toho dej. Člověk musí být na sebe tvrdej a klást si vysoké cíle. Jen měj na paměti, že žádná práce není tak jednoduchá, aby se nedala zk.....
V nejhorším to za tebe někdo dodělá, třeba soused 🙂

cukrar

Můžete, pokud to zvládnete.