Rebeka S.

Můžu nějak zjistit k určité škole/školce v Brně jejich spádové ulice?

Odpovědi
Pepa25

Pomocí aplikace spádovost školek v odkaze:

Zdroj: https://gis.brno­.cz/mapa/spado­vost-skolek/?c=-597822.5%3A-1159214.3&z=4&lb=zm-brno-seda-all&ly=sps_1%­2Csps_2%2Culn&lbo=1&ly­o=

Drap

Ano, můžeš. U zřizovatele.

da ny

U školek se na to moc „nehraje“. Žádný „nárok“ nevzniká, neexistuje.
Až v povinném předškolním roce a to zjistíte u zřizovatele školky (ři u ředitelky), v okolí bydliště.
Viz. Drap.

da ny

Příspěvek smazán administrátorem.