Avatar uživatele
Jahoda

Můžu navázat na dolnění otázky u afro.minervy? Jinak je toto pro afro.minervu.+pro­sím nemazat. Díky

Afro.minervo,

tento dopis, který píšu Vám jsem původně chtěla napsat e-mailem, ale bohužel nedovolujete být kontaktována… To co se mi stalo (určitě víte o čem je řeč) je velice smutné. Avšak Vaše odpověď, že mi přejete, abych byla znovu těhotná mi dodalo sebevědomí. Co se stalo nemůžu do teď zapomenout a vím, že to ve mně bude navždy.. :(. Vaše odpověď mě ale podržela. Jsem moc ráda, že jsem Vás přes odpovědi poznala (i když s Vámi nejsem v kontaktu). Ještě jednou děkuji za Vaši zprávičku, která mi udělala na obličeji radostný úsměv :). Mějte se moc hezky.

S pozdravem Jahoda.
Doplňuji:
Moc Vám děkuji. Mějte se moc hezky a přeji hezký večer. Jahoda

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, afro.disiak před 5153 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Jsem moc ráda, že jsem vám mohla takhle pomoci. Od toho tady přece všichni jsme. Určitě se vám to povede. Nikdy není nic straceno a každý problém nebo nesnáz mají řešení. Vím co to znamená toužit po dítěti. Přeji vám hodně štěstí a aby se to opravdu brzo povedlo. Hlavně to chce pozitivní myšlení a nevzdávat se. Držím palec… 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

AHoj, sice nevím o čem jste si psaly, ale pochopila jsem Jahodo, že jste přišla o miminko. Je to velmi smutné, ale není všem dnům konec. Dejte si chviličku pauzu a uvidíte, že příště do vyjde. Mě osobně se to nestalo, ale moje dobrá kamarádka přišla o chlapečka v 6m. Když ležela v Praze v porodnici, tak viděla daleko horší příběhy a to ji „postavilo“ na nohy. Dnes má 3letou holčičku a v červenci čeká dvojčátka.
Takže Vám přeji hodně síly a štěstí, nebojte a věřte v lepší zítřky. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy