Jahoda

Můžu navázat na dolnění otázky u afro.minervy? Jinak je toto pro afro.minervu.+pro­sím nemazat. Díky

Afro.minervo,

tento dopis, který píšu Vám jsem původně chtěla napsat e-mailem, ale bohužel nedovolujete být kontaktována… To co se mi stalo (určitě víte o čem je řeč) je velice smutné. Avšak Vaše odpověď, že mi přejete, abych byla znovu těhotná mi dodalo sebevědomí. Co se stalo nemůžu do teď zapomenout a vím, že to ve mně bude navždy.. :(. Vaše odpověď mě ale podržela. Jsem moc ráda, že jsem Vás přes odpovědi poznala (i když s Vámi nejsem v kontaktu). Ještě jednou děkuji za Vaši zprávičku, která mi udělala na obličeji radostný úsměv :). Mějte se moc hezky.

S pozdravem Jahoda.
Doplňuji:
Moc Vám děkuji. Mějte se moc hezky a přeji hezký večer. Jahoda

Odpovědi
afro.minerva

Jsem moc ráda, že jsem vám mohla takhle pomoci. Od toho tady přece všichni jsme. Určitě se vám to povede. Nikdy není nic straceno a každý problém nebo nesnáz mají řešení. Vím co to znamená toužit po dítěti. Přeji vám hodně štěstí a aby se to opravdu brzo povedlo. Hlavně to chce pozitivní myšlení a nevzdávat se. Držím palec… 😁

anetadela1

AHoj, sice nevím o čem jste si psaly, ale pochopila jsem Jahodo, že jste přišla o miminko. Je to velmi smutné, ale není všem dnům konec. Dejte si chviličku pauzu a uvidíte, že příště do vyjde. Mě osobně se to nestalo, ale moje dobrá kamarádka přišla o chlapečka v 6m. Když ležela v Praze v porodnici, tak viděla daleko horší příběhy a to ji „postavilo“ na nohy. Dnes má 3letou holčičku a v červenci čeká dvojčátka.
Takže Vám přeji hodně síly a štěstí, nebojte a věřte v lepší zítřky. :)