Pokročilý

Můžu na vysvědčení dostat dvojku, i když mám samé jedničky?

Učitel na angličtinu nám četl, jaké nám vycházejí známky na vysvědčení a mně řekl, že mám dvjku, i když tam mám samé jedničky. Zeptala jsem se ho ještě jednou a on řekl, že mi dá dvojku za to, že jeden spolužák mu vykecal, že je pro mě angličtina nejhorší předmět na škole.

Je to takový učitel v pohodě a kolikrát ho nesmíme brát vážně, co řekne. Ale co kdyby.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Pokročilý

Ahoj,
dvojku můžeš dostat pouze v tom případě, že ti jedničky jsi dostávala vždy na tzv. zhraně (tz. kdyby jsi měla ještě o bod dolů máš dvojku), ale nejlepší rada je: udělej si aritmetický průměr všech známek- nejen ze žákovské knížky, ale i z úkolů... atd.
Když budeš chtít nějak pomoci napiš do soukromých zpráv, ráda odepíšu :)

Další odpovědi:

Zlatý

Nějak to nechápu, ale do známky se počítá i příprava na hodinu (zda máš úkoly, připravené pomůcky), aktivita v hodině zda se hlásíš a víš nebo když jsi vyvolaný tak koukáš a nevíš co se po tobě chce.

Stříbrný

kašli na to, až budeš mít vysvědčení s dvojkou, řekni to ředitelovi a zažádej o přeskoumávací komisi (ostatní uživatelé mi určitě doplní správný název)

Pokročilý

Učitel má právo ti bez důvodu zhoršit známku o jeden stupeň. Mě to dělali učitelé běžně, protože jsem moc držkovala a stěžování ti nepomůže, pak tě potopí úplně....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.