ownclick

Můžu k fyzioterapeutovi jít bez rodičů?

Je mi 16 a mám problém se zádama, v kříži na pravé straně mě píchá při sebemenším pohybu už asi 3 měsíce, vzhledem k tomu, že jsem veslař, je to pro mě docela špatný :). Rodiče na to rozhodně nemají čas, aby tam se mnou šli.

Nejlepší odpověď
gecco

Připadá mi zvláštní, abych

  • měl zdravotní problém a nešel jej 3 měsíce řešit
  • byl sportovec a neřešil zdravotní problém primárně s trenérem
  • v sedmnácti potřeboval přivést k doktorovi rodiči

___
Připadá mi, že jsem/jsme byl/i poněkud samostatnější…
😉

Další odpovědi
UltraFan

Jistě, že můžeš :) Mě je 17 a taky ho zřejmě navštívím kvůli bolesti v rameni :)

JájsemRaibek

Rodiče nemají čas na to, aby zjistili zdravotní stav svého dítěte? :(
Ale jinak samozřejmě můžeš, ale nejprve bych zkusil svého obdobního, dětského lékaře.