Můžu jet s kamarádkou k moři když mi je 16?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Když se ti tam něco stane, vinu ponesou rodiče, kteří za tebe mají zodpovědnost. Když si tam nějak ublížíš a třeba by byl potřebný souhlas rodičů k nějaké operaci, nastal by hodně velký problém a ty bys mohl to odpykat životem. Já bych 16-ti leté dítě samotné k moři nepustila.

Další odpovědi:

Zlatý

To záleží na rodičích, jestli tě pustí, ale nebylo by od věci, aby alespoň někdo z vás byl plnoletý.

Zlatý

pokud s vámi nejede nikdo dospělý, tak je to nehorázná nezodpovědnost od rodičů a i od vás, v 16ti už bys mohla vědět, že kromě pařby jsou na světě taky nástrahy.

Zlatý

Můžeš, když ti to rodiče dovolí. Rodiče jsou za tebe stále plně zodpovědni. Já osobně bych tě nepustil.

Bronzový

Musíš mít písemný souhlas rodičů, je to potřeba v některých zemích a na hranicích. Musí s Tebou jet dospělá osoba, která je v souhlasu jasně zapsána.

Určiitě. K moři i jinam. Osobně bych jel i s vámi :-) a tvoje kamarádka je už plnoletá, nebo má už alespoň 15? Pokud jsi filuta, a chceš jet k moři, s kamarádkou a zadarmo, doporučuji ti zapojit do akce mozek. Zpracuj rodiče - vás obou a "pozvi" je na výlet. Bude to svědčit o tvé dospělosti, sounáležitosti, citu a nadhledu. Tím získáš body a dosáhneš "svého" a určitě to bude pro vás grátis !!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.