Elaela

Můžu být na Facebooku neviditelný/a, i když jsem připojený/a?

Každý z nás jistě zná že v kontaktech na FB vidím kdo je „zelený“ – tedy připojený, vidím jak dlouho je někdo odpojený apod. Lze to nějak udělat tak, aby mě NEbylo vidět že jsem na FB i když jsem tedy bez zelénéného označení? + Lze aby nebyl vidět ani čas kdy bylo mé poslední připojení?
Pokud ano, jak?
Za odpověď na obojí předem děkuji.

Odpovědi
Mp2

Můžeš si dát OFFLINE stav v CHATu..
Nebude vidét ani ze jsi online, ani že jsi na mobilu.. Ani čas, kdy jsi byla aktivní naposledy..

POKUD BUDEŠ MÍT CHAT V OFFLINE STAVU…
Sice nikdo neuvidí, že jsi online… Ale ty taky neuvidíš, kdo je online… :)

Co ti mohu poradit:
pokud se s někým na FB nechceš bavit a máš ho v přátelích, nakeď si na jeho profil, rozklikni si nabídku, kde je napsáno, ze jste přátelé…
Dej *přidat do jiného seznamu
a vyber seznam OMEZENO twn človék uvidí jen tvé veřejné příspévky.. Respektive SICE BUDETE na FB PŘÁTELÉ… Ale on uvidí to samé, co vidi lidi, kteří té v přátelích nemají..

*OFFLINE stav jednou za den vypni..
Predstírej, ze tam chodíš jen velmi málo, protože nechodit tam vůbec je strašné nápadné a lidi to prokouknou…

Pokud ti nékdo néco napíše, přečti si to, až budeš v ONLINE stavu..

Miki254

môžeš si ddať offline chat…Ale mám pocit, že napriek tomu môžu ľudia vidieť, že si bola online napr 5min dozadu. Ale týmto si nie som istá.. :)