kikynka

Můžou psovi ubížit el.šoky?

Já nechci psa mučit jsou takové psí obojky s el.šoky

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já bych ho ale nekupovala, pes se dá naučit pokynům i poslušnosti bez šoků. Řekla bych , že to není moc dobrá volba-.....čistě jen můj názor.

Další odpovědi
ReHu

Určitě to není nic dobrého. Mám dojem, že by se to nelíbilo ani páníčkovi.
Je to jen ulehčování, psa lze vychovat a naučit.

anonym

A el.sokum nerikate muceni ? Chcete misto psa loutku ? A vy ? Poslouchala jste rodice " na slovo " ? -iv-

jaroš

El.šoky psu neublíží.Jsou plemena na která el.šoky ani nezabírají.Přesto bych doporučil použít alternativu.Vy­brační obojky.Ty na rozdí od el.obojků jsou psu jenom nepříjemné