nikolkap

Můžou jíst andulky normální ovoce??

Chtěla bych se zeptat jestli můžou jíst andulky ovoce jako je pomeranč atd..Nebo jestli se musí to ovoce usušit a jaké ovoce by neměli jíst a co zelenina.Nikde to nemůžu najít.

Nejlepší odpověď
anonym

V loskutakovi říkali,že vše,jen pozor na chemii.

Zdroj: http://loskutak­.nova.cz/clanek/cho­vatel/chovame-andulky.html

Další odpovědi
panenka

Ano můžou mám doma andulku rok a půl a své andulce dávám jablíčko,jaho­du,trošku pomeranče,malý kousek hrušky,kousek ananasu,banán,ki­wi,mango, může i hrozen vše co může mám napsané ve své knížce o andulkách
ze zeleniny může :špenát,řeřichu,pe­tržel,mladé pampeliškové listy pokud máte zájen pošlu vám to oskenované