agentpv

Můžete někdo ohodnotit elektro-kola z Mountfieldu, na netu nemohu najít žádné recenze?

Odpovědi
zjentek

Předražené sračky.

Jitka B

Zdravím, narazila jsem na tyto stránky náhodou a jelikož zrovna řeším problémy s mým kolem, napíši svoji zkušenost. Rozhodně nedoporučuji motor Bafang. Nesmyslně jsem ušetřila oproti ceně kol s motorem Bosch, ale motor Bafang má se stejnou baterií nižší účinnost než Bosch, což by nebyl ten největší problém. Problém je, že ještě v záruce mi vykazoval celý seznam chybových hlášek, v cizině jsme museli kolo zprovozňovat různým poklepáváním a přepínáním, speciální stahovák na šlapku tam nejde ani koupit a bez toho se člověk nedostane pod kryt motoru aby případně utáh kontakty. Nakonec ještě odešla nabíječka, což nás definitivně donutilo k návratu do ČR a cestě do servisu. Kolo nyní asi pošlou do továrny a já říkám motor Bafang nikdy více. V tahraničí na to neseženete ani dobíječku, je to čínský šmejd.