zjentek

Může vzniknout návyk na zubní pastu?

Příklad: Člověk si jeden kratičký úsek života, řekněme cirka 20 let, čistí zuby pouze slanou pastou Lacalut s preventivním zaměřením proti onemocněním dásní. Poté po kratičké poradě s vlastním mozkem o zdravotních dopadech chemie na vlastní organizmus se rozhodne pro radikální změnu a nasadí kupř. zubní pastu Curaprox, tentokrát již bez chemky. A to se jistě neobejde bez následků, i když 20 let je ve vývoji člověka po fyzikální stránce vlastně „prd“. To by mě zajímalo, jaké všeliké dopady touto změnou nastanou? Vím, těžká otázka, ale co myslíte? Nebo snad dokonce VÍTE? (; Děkuji

Odpovědi
Dochy

Pokud v pastě nebylo něco extra návykového tak nic. Osobně bývám pastě věrný řádově tak 5–10 let než přejdu na jinou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.