darysa

Může se třetí účastnit druhého kola, když se prvního kola nezúčastnil?

Hzký den, dohadujeme se s manželem, Městský úřed prodává pozemek, byli jsme tři zájemci, dva jsme složili kauci třetí s nezúčastnil a ani nesloil kauci. Přesto se bude kolo znovu opakovat, protože byly dvě stejné cenové nabídky. Může se třetí přihlásit do dtrhého kola? Když v prvním se nezúčastnil? Děkuji Helena

Původní neotázka
Může se třeí účastnit druhého kola, když se prvního kola nezúčastnil?

Odpovědi
autacek

Jistě, proč by nemohl. Ale je třeba pojmenovávat věci pravými jmény, pokud se bude něco opakovat, nebude to druhé kolo, ale opakování prvního a pak se logicky může zúčastnit kdokoli nový, kdo splní podmínky.