CTTON

Může se rozpadnout spolek/organizace, ze které není možné vystoupit?

Je nejaka moznost? Muze se zmenit treba rezim ve state, ktery je nezrušitelný?

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

----_----
Změna účtu ti nepomůže, na ty tvoje ...... už ti asi nikdo odpovídat nebude.

Další odpovědi
quentos

Takže ty nejenže budeš v jednom kuse pokládat otázky chybně, ale ještě budeš porušovat kodex multinickem?

Drap

Neznám žádný spolek, ani organizaci, ze které by nebylo možné vystoupit. Takové podmínky má snad pouze mafie.

dubraro

Jistě. Například může být organizace rozpuštěna svým zakladatelem.
Socialismus byl také koncipován jako nezrušitelný a změnil se během pár dnů.

Mc Merkurion

… vzhledem k vzduchové bublině nacházející se v místě, kde jsi měl mít 🧠mozek, 👣jdi do ⭐⭐⭐⭐⭐ (_!_) …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

CTTON

Mcmerkurion- mozek tam mam, jen me zajima zda se muze v takovem pripade organizace rozpadnout.

Mc Merkurion

… no prave ze asi ne jinak se nebudes tak blbe ptat …