savyla

Může se na noc vypnout rybkám filtr?

Můžu na noc vynout filtr na vodu u rybiček nebo musí ject celou nec?

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus se podívat dolů, určitě tam odpověď najdeš. Kdybys tápala, tak je na konci přílohy.

Filtr vypínání a zapínání po 5 minutách

A tornádo tam opravdu nemám. Bez zapnuté rozstřikovací rampy vidim na druhém konci aqua jak se jen mírně vlní voda a v akváriu je ticho po pěšině. Takže pokud ti to v akváriu nedělá tornádo nic bych s tim nedělal.

rybicky.net/fo­rum/13005-filtr-vypinani-a-zapinani-po-5-minutach

Topná tělesa > Hydor, Externí akvarijní topítko Hydor ETH 300 …

Externí akvarijní topítko Hydor External Thermal Heater 300W … Samostatné vypínání topného elementu PTC zaručuje maximální bezpečnost před rizikem přehřátí. Exkluzivní technologie a vysoká kvalita součástek zaručuje dlouhodobou životnost.

www.sklorex-akvarium.cz/topna…externi-akvarijni-topitko…

www.akvarijni.cz – Začátky

Záleží nejen na financích, které chceme do filtru investovat, ale hlavně na výsledném typu našeho akvária. Jak už bylo řečeno, rostlinami hustě osázené akvárium s přiměřeným počtem rybek žádnou filtraci nepotřebuje.

www.akvarijni­.cz/zacatky.htm

Další odpovědi
anonym

Viz dalších 51 odkazů ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=filtr%20ryb­ky

LejdyTerr

Nech ho zapnuté, vem si, že když si koupíš rybky, bez filtru nevydrží déle jak pár hodin..... Takže určitě nevypínat;-)

anonym

jde spíš o to, jaké tam máš rybky, měli jsme jen paví očka, mečouny a blackmoly,ty neměly žádný filtr, co pamatuju a byly ok, ale to už je moc dávno, teď bych takovým rybkám filtrovala jen ve dne, vydržej to, ale ty choulostivější rybky, ty to potřebují pořád

kristyjar13

Záleží na tom jaké máš akvárko i na tom jaké máš rybičky. My máme malé akvárko a vněm 1 rybičku. A filtr máme zapnutý celý den a na noc ho vypínáme aby nedělal hluk.