comedian

Může se mít obvodniho lékaře mimo svůj trvalý pobyt?

Doma se objevím jen občas a to spíš o víkendech a dělat si na celý den volno a jet 2hodiny busem za lékařem mi přijde zbytecny.

Nejlepší odpověď
mosoj

Obvodní lékaři již dávno nejsou. Nahradili je praktičtí lékaři. Zaregistrujte se kde je vám libo.

Další odpovědi
hanulka11

Já také nemám lékaře v místě byydliště ale protože jsem s ním spokojena, dojíždím v případě potřeby za ním do jiného města. Naštěstí jezdím velmi velmi málo.

Hlada

Ano

anci

Ano