Henika

Muze prvni obcansky prukaz vyzvednout synovi otec. ktery totez v ten den si jde vyzvednout OP.

Nejlepší odpověď
karloskars4

Pro občanský průkaz si muže zajít pouze osoba, pro kterou je průkaz vydán

Další odpovědi
ptáč

To je štika? https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=43­7428142960732&set=a­.437424782961068­.93437.10000080651­6438&type=1&the­ater

Kelt

Vlastník OP si musí OP také vlastnoručně podopsat a vyřídit další formality. Ten průkaz tam bude určitě několik dní a může kdykoli přijít v úřední dny. Teoreticky by si mohl vyžádat povolení od notáře a zaplatit za to těžké prachy, ale nemůže nijak prokázat svou totožnost, protože nemá OP. Jediné řešení aby syn zvednul zadek a došel si pro OP, protože pověřený úředník otci nevydá synův OP.