Může někdo poradit o jaký zákon jde a koho se týká?

Thoto roku vyšel zákon o započtu devátých tříd,do důchodového zápočtu.Může někdo poradit o jaký zákon jde a koho se týká díky.

Odpovědi
standa

Uvedenou problematiku řeší zák. č. 155/1995 Sb. o důchodovém pojištění.

Ale bohužel mi není nic známo, že by poslední novela (platná k 1.1.2010), tj. zák. č. 306/2008 Sb. řešila v otázce zmiňovanou záležitost ´zápočtu´ školní docházky (9. třída)…

Nejspíš se v otázce jedná o chybnou interpretaci některých ustanovení novelizovaného zá­kona