natynka448

Může nějak ublížit prošlý alkohol? Jak?

Nejlepší odpověď
quentos

„Prošlý alkohol“? To je skoro oxymorón, alkohol je výborný konzervant. Záleží na tom, kolik ho v nápoji je. Jestli jen minimum, má se šanci zkazit, ale maximálně budete mít průjem. Pokud je ho v nápoji více, vydrží léta, v některých případech i léta letoucí (tuhle vykopali vodku tuším z období jedné ze světových válek a dala se stále pít.)

Další odpovědi
gecco

Jo – ožereš se…
😉
Pokud se tedy bavíme o alkoholu a ne o nějakých ´tlamolepech´…

anonym

Pokud „projde“ zažívacím ústrojím, může uškodit. Třeba kocovina, ta je sviňa.

Lamalam

Je to jedno, mě bývá blbě i po neprošlém.

Emefej

Pokud máš větší množství starých destilátů nebo francouzského vína, kontaktuj mě. Zdarma zajistím odbornou likvidaci těchto jedů.

zjentek

jistěže může ..je to pořád alkohol ;q

tony2412

alkohol co vím tak nemá záruční lhůtu.....
Doplňuji:
podívej se na flašku rumu třeba jestli je tam napsaná záruční lhůta…

Dochy

Je otázka co je u Tebe ten prošlý alkohol. Pokud pivo, tak se z toho pravděpodobně pose..š. Pokud rum, slivovice, nebo něco podobného, pak ti ublíží nejspíš stejně jako čerstvě koupený,