Může mi někdo pomoct přeložit tenhle anglický rozhovor, prosím ?

what motions where coming to the front?" (not sure) "it´s the whole journey, the whole process of starting the lifting, all the way comming over where i am... it´s been a long road...it just getting started" "you got a super bright future jason, i gotta tell ya"

Prosím, přeložili byste aspoň něco ? Je to z jednoho videa na youtube.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jednak je to vytržené z kontextu, jednak je tam nemálo zavádějících chyb (where namísto were, comming místo coming...a dost možná i motion NAMÍSTO "EMOTION")

"Které pocity se vás především zmocňovaly?" (to si nejsem jist)
"Jde o cestu jako celek, o celý ten proces, jak se seběhlo to, že mě vyzvedli [chápu zde lift jako "svezení někoho", vyzvednutí, nabídnutí jízdy] a dovezli až sem, kde se teď nacházím... byla to dlouhá cesta... a to sotva začala."
"Ty teda, Jasone, máš před sebou skvělou budoucnost, to ti povidám."

Jak ale říkám, bez kontextu a s ohledem na chyby v textu se lze v mnoha okamžicích jen dohadovat.

what motions where coming to the front?" (not sure) "it´s the whole journey, the whole process of starting the lifting, all the way comming over where i am... it´s been a long road...it just getting started" "you got a super bright future jason, i gotta tell ya"

Další odpovědi:

Zlatý

Překladač -

jaké pohyby, kde přichází do popředí? "(nejsem si jistý)," Je to celou cestu, celý proces od zvedání, celá cesta přecházející tam, kde jsem ... Byla to dlouhá cesta ... je to jen začátek "," máš super zářivé budoucnosti Jasona, musím ti říct

Diskuze k otázce

KoubaXXX

konkrétně je to z tohoto videa, jedná se tam o kulturistiku http://www.youtube.com/… 0:45-1:10

KoubaXXX

Noo, to jsem si taky samozřejmě dal do googlu....ale jestli by mi někdo přeložil tak, jak to fakt řiká :D abych pochopil o čem mluví

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.