hanakarla

muze mi exekutor vzit psa?mame civavu

Odpovědi
Michal Kole

Už se to bohužel par krát stalo, protože zákon bere zvíře jako věc. Ale novela co má začít platit (nevím kdy), už naštěstí psa zabavovat nejde.

kuldatomas

Exekutor zabavuje věci, které dá potom dál prodat a z jejich prodeje zaplatí dluhy. Pes je věc v podstatě bezcenná, nemůže ho prodat, navíc stojí náklady na krmení a čas na venčení, takže předpokládám, že psa žádný exekutor nezabaví, protože to není v jeho zájmu.