sesednizkola

Může mě realitní makléř okrást?

Pokud může tak jak? Spoustu lidí píše, jací jsou to šmejdi a jak okrádají lidi. Jak to dělají? Chci vědět, na co si dát pozor. Předpokládám, že samozřejmě smlouvu než podepíšu přečtu si jí a budu jí rozumět.
Doplňuji:
Děkuji )))))))))))))))))))

Odpovědi
maryn69

Ne. Je to zakázáno zákonem.

arygnoc

a jak!

predpokladáte špatne.
zmluva je tak napísaná, že jej rozumieť nebudete, pokiaľ nemáte právniké vzdelanie.
doporučujem zmulvu nechať skontrolovať právnikovi a požiadať ho o vyjadrenie sa, čo kedy a za čo MUSÍTE zaplatiť (najmä ak ku predajdu nedôjde, alebo ak dom predáte sám – teda nájdete si kupca sám).
je to rozhodne menšia strata (investícia do právnika), ako strata v platení penále/pokút a bohviečoho realitke.

;-Q

realitky sú proste šmejdi vo veľkom.