rybíz

Může majoránka obsahovat salmonelu?

Kdysi, když se mluvilo o salmonele ve vejcích, syrovém kuřecím mase, někde řekli, že může být salmonela v majoránce.(Od té doby si po nadrolení majoránky do pokrmu vždy umyji ruce.) Myslíte, že je to pravda?

Nejlepší odpověď
mojitek

Me pred par lety jedna vedouci hyg.stanice rekla,ze salmonela muze byt i v paprice,so­li,vlastne ve vsem,takze i v majorance

Další odpovědi
anonym

Ano,ta sviňa salmolóza – hovnolóza ( výrok pana Hrušínského ) je všude.

elektrikář

Samolea může být ve všech potravinách. které jsou kontaminované zvířecími výkakly.Může ji přenášet i infikovaný člověk. Bývají v syrových kachních vejcích. Varem se bacil ničí.

Komodita

Majoranka je bylina…tak teda když nebyla uležena nekde u živočišnich potravin…tak NE