terry

Může led odlétnutý v zatáčce ze střechy kamionu rozbít okno?

Dnes mi jeden kus přistál na předním skle a byla to pořádná rána.

Nejlepší odpověď
anonym

Nejen rozbít okno, ale i zmrzačit a nedejbože i zabít!

Další odpovědi
aramah

Může dokonce zabít,záleží na velikosti.
Okno mi to rozbilo minulou zimu.

www

Ano a nejen to. Větší kus může přímo/nepřímo způsobit i smrt.

cukrar

No jistě.....

páč je to třeba 20kg těžký kus..

hanulka11

Ano je to mazec – nedávno psali jak si chlapci hráli a shazovali z mostu kusy ledu. Jeden kus rozbil okno kamionu jedoucího pod ním a muže v kabině na místě zabil.

honza19hk

ano,dokáže prorazit i kastli auta.

GTA Andreas

Vůbec se vyhýbej před tebou jedoucímu vozu s plachtou i náklaďákům bez plachty. Nech je předjet, ať si užijí. http://www.li­veleak.com/vi­ew?i=adb_1345784246 ale život nemá žádnou cenu takže není proč brečet.

anonym

nejenom v zatacce terry .. ja najezdim za mesic i nekolik 1 000 km .. po dalnici a to vidim takove kusy ledu, ze si vzdycky rikam , jak je mozny, ze s tim ty kamiony takhle muzou jezdit ..
( ted v breznu uz jsem jela minulou stredu 550 km do Alp, v sobotu pak 550 zpet .. v patek 400 km do Stuttgartu , vcera 400 km zpet … , ale led jsem zrovinka ( mimoradne a na stesti nevidela ) :) .. jenom nasi led a tu vidim vzdycky rada .. :) -iv-