Fidor

Může jízdenka z Vídně do Brna stát u rakouských drah 7,7 eura? Viz. popis otázky

Dobrý den, když si chci dnes koupit u rakouských drah jízdenku z Vídně do Brna, tak spoj, který jede 2.12. ve 21:10 stojí 7,7 eura. O 2h dřív stojí 23,2 eura. Zde screen ze stránky: https://ctrlv­.cz/Y1rJ Nevíte, jestli to tak opravdu je nebo jak je to možné? Myslím, že lístek z Vídně do Brna stojí stejně jako lístek z Vídně do Břeclavi, je to tak? Vyplatí se koupit ten lístek za 7,7 eura nebo je v tom háček? děkuji

Odpovědi
cappuccino

Ano, je to pravda. Ale musi se zabookovat dopredu. Podivej se sem:
https://www.the­trainline.com/bo­ok/results?jou­rneySearchType=sin­gle&origin=ur­n%3Atrainline%3A­generic%3Aloc%3A26862&­destination=ur­n%3Atrainline%3A­generic%3Aloc%3A17503&­outwardDate=2023-12-02T20%3A00%3A­00&outwardDate­Type=departAf­ter&selectedTab=tra­in&selectExac­tTime=true&split­Save=true&lan­g=de&transpor­tModes%5B%5D=mi­xed&dpiCookie­Id=TOFDHEGTCLKJJQJ3GBZ­ZUQDY1&partner­shipType=accom­modation&partner­shipSelection=tru­e&selectedOutwar­d=8WWuI8uHDZo%3D%3A­YVUpIh4YRZI%3D%3AS­tandard&searchId=4b0af783-56dc-4b93-af9e-d0689f748589&­temporalDirec­tion=previous&tran­sitDefinition­Direction=outward