bolak

Může hrát fotbalista bos? Nebo to pravidla zakazujou?

Myslím oficiální zápasy, gambrinus liga, druhá liga, ČFL…
Doplňuji:
V jednom americkým seriálu byl díl kterej se zabýval fotbalem (teda americkým, ale přesto), a jeden fanoušek tam říkal: „To je <ten a ten>, jediný hráč v lize kterej hraje bez bot.“, tak mě zajímá jestli je ten možný nebo jen scénáristu chytil fantas, jelikož šlo o částečně komediální seriál.

Nejlepší odpověď
Jikra

Samozřejmě že zakazujou! Víc je v odkazu.

Zdroj: http://nv.fot­bal.cz/scripts/de­tail.php?id=1402­&tmplid=1292

Další odpovědi
NatálkaR

Mohli by se zranit lehce, je dobře, že je to zakázané. Já jsem si tak jednou zlomila palec, když jsem kopla v žabkách do míči.