Adelam

Může existovat modrooký černoch?

Pěkný večer, před chvílí jsem narazila na fotku malé černošky s jasně modrýma očima, je vůbec tato kombinace možná?
Vím, že existují černoši albíni, ale to určitě není tento případ, pokud se nepletu.
Děkuji za odpověď a omlouvám se za případné špatné rozdělení do kategorie, nevěděla jsem, kam tuto otázku zařadit.

Odpovědi
NikkiHeat

Že prý se to stává ale velmi vzácně a většinou je to považováno za nemoc.

Tady jsou údajně některé důvody.

1)Kavkazský příbuzní ve své minulosti
2)Vzácné onemocnění, které způsobuje člověk albín pouze v jejich očích
3)Nová mutace
4)Waardenburg syndrom (obyčejný způsob, jak skončit s dvěma různými barevnými očima.)

Kemily

Když jsem byla v první třídě, učitelka si adoptovala černouška s modrýma očima. Ale vypadalo to trošku… Děsivě :D ale jinak byl nádherný

marci1

Může, ale je to velká rarita. Na světě žije modrookých lidí asi jen 2 %.