sesednizkola

Může exekutor dlužníkovi vytrhat lino, vzít dveře (např. od WC) nebo vymontovat lustr?

Může exekutor vytrhat lino, vzít dveře např. do wc nebo vymontovat lustr dlužníkovi pokud uzná, že by měl mít levnější? Nebo třeba vytrhat zábradlí na balkone a za par desetikorun odvezt do sběru?

Nejlepší odpověď
Lamalam

U nás jezdí člověk s vozejčkem a vozí železo do sběrny. Až doposud jsem si myslela, že je to jenom šťastný nálezce a on je to exekutor.

Další odpovědi
anonym

Najdi si někde na netu, co smí a nesmí exekutor!

kalimerokure

Já teda myslím, že tohle si exekutor dovolit nemůže.Jestli se Vám to stalo, tak si na něj stěžujte.