Lgee

Muže člověk ztratit doživotně chuť k sexu? Pokud ano, jak?

Nejlepší odpověď
ElonMusk

Ano, hormonům člověk neporučí.

U nás žije celá řada mužů, kteří například uzavřeli manželský svazek, mají vlastní děti, ale následně zjistili, že jsou vlastně homosexuálové, opustí manželku a žijí s partnerem. Osobně takových lidí znám několik. Pokud to přeženu, tak jeden den může člověk být hetero, další den homo, další den pansexuál a další den asexuál. Tak funguje lidské tělo, jak bylo popsáno lékařskou vědou.

V Polsku, zdá se, mají jiný názor. Tam si zvolili anti-LGBT a anti-homosexuální rétoriku, jinými slovy se rozhodli ignorovat přirozené fungování hormonů v těle (resp. se Poláci rozhodli ignorovat lékařskou vědu, neboť jsou pod silným náboženským tlakem).

Další odpovědi
dudu

Jsou takové pády. Číča mu začne smrdět a práce vonět.

Drap

QAno, je to možné. Zkrátka tak, že nemá chuť na sex.

nyjono

Jasně, že se to stává. Roli hrají, hormony, nemoci, přepracovanost, individ.chuť, každý to má jinak nastavené.

A … ElonMusk, jakou souvislost má homosexualita s chutí na sex?

ElonMusk

nyjono: Pokud Vám to z kontextu není jasné, tak pár let posečkejte, vývin nelze urychlit. V budoucnu Vám to jistě dojde! 🙂