zjentek

může choroba působit debilní výraz?

..jako že kupř. máte blíže nespecifikovaný zdrav. potíže a zároveň si u zrcadla všimnete, že vypadáte jinak a to tak, že kdybyste se potkali, tak byste si nevěřili ani pozdravení ..může to nějak souviset?
Kategorii volím s ohledem na make-up u žen

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano, nemoc nebo bolest může určitě změnit výraz člověka. Ale jsou lidi, kteří jsou zdraví a přesto se tváří jako debilové.

Další odpovědi
gecco

Já se blbě tvářím, i když – případně, vím, o jaké zdravotní potíže se jedná…
Nechtěj mne potkat, když mne ´chytěj záda´…
😉
To by ani mejkap cementem nepomoh´.

lota

Ano, může, někdy za to může i choroba.

Děda Louda

Předpokládám, že se ptáš na touž chorobu jako posledně. Pak věz, že to může souviset velice úzce.

zjentek

Louda neser .).).)