Hakunamatata

Může býti člověk kolem 20 let věku misantropem?

Umíte si to predstavit ci někoho takového znate? Uvažuji o podmínkách čr.

Nejlepší odpověď
www

Ano, může.
P.S: přestaň se už tolik sledovat, jinak z toho časem zcvokneš. Myslím to dobře, mám zkušenosti z okolí.

Další odpovědi
beer

Může, ale pokud by se jednalo až o chorobnou nenávist, nikoho takového neznám. Mrzoutů však dost ))

zelezo1983

A jako proc ne?

Bedy

Pokud se neudíš, jsou i jiné možnosti, jak se zabavit, například můžeš jít ven nebo uklízet či třeba pomáhat starším lidem.

Abych ti odpověděl na otázku, myslím si, že i v českých podmínkách by se někdo takový dal najít.

martas93

Tesi me…