steve17

Může být soud podjatý, pokud tam manželka pracuje a rozvádíme se?

Manželka pracuje na soudu jako zapisovatelka a budeme se rozvádět, od známých vím, že po soudu šíří, že jsem tyran, který ji mlátil a psychicky týral, mohu podat námitku na podjatost soudu z důvodu, že tam pracuje? Bojim se, že soudkyně nebude nestranná.

Odpovědi
Drap

Ano, námitku je možno podat vždy. A´t už jsou důvody jakékoli.

anonym

tak se zeptej přímo manželky, zda bude soud podjatý. jinak ženy si před i po rozvodu vymýšlí neskutečné věci. já jsem údajně držel exmanželku za nohu jednou rukou z okna – Arnold Schwarzenneger 😁

ivzez

Soud podjatý být nemůže.
Jenom soudce/soudkyně.