Bronzový

Může být k domácímu vězení odsouzen člověk který je svobodný a bydlí sám? Jak by to potom řešil?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Trest domácího vězení spočívá v povinnosti odsouzeného zdržovat se v určeném obydlí ve dnech pracovního klidu a pracovního volna po celý den a v ostatních dnech v době od 20.00 hodin do 05.00 hodin, nebrání-li mu v tom důležité důvody, zejména výkon zaměstnání nebo povolání nebo poskytnutí zdravotní péče ve zdravotnickém zařízení.

Nevidím problém.

Další odpovědi:

Myslite jako , ze by na to domaci vezeni mel mit nekoho , kdo na to dohlizi. ? :-)
A pak i ten , co by dohlizel , by mel mit ale nekoho , kdo by dohlizel, zda spravne dohlizi ... atd. .. :-))
Me i nektera manzelstvi mych kamaradu pripada jako domaci vezeni. !
To je porad : Kam jdes , s kym tam jdes , kdy prijdes , proc tam jdes , kdo tam jeste bude ... a stejne tam nepujdes !! :-)) -iv-

Zlatý

Nikkol, je to jak píše baghira.
Neznamená to, že nechodíte do práce nebo si nakoupit.
Mnohem větší problém má člověk, když je na nemocenské třeba s chřipkou a prostě nemá, kdo by mu donesl nákup nebo vyvenčil psa.
Před lety jsem řešila tenhle problém, když jsem marodila, ale musela jsem ráno odvést dcerku do školky, odpoledne vyzvednout a ještě nakoupit. A obstarat psa, samozřejmě. Když jsem na to chtěla napsat vycházky, abych předešla problému s kontrolou, vysmáli se mi. A co jsem měla dělat???

Stříbrný

K tomu přece nepotřebuje bydlet s někým, ani být ženatý. U nás se moc domácí vězení nevyužívá... stejně tak jako se nevyužívá "výjimečných" trestů...

Zlatý

Domácí vězení od rodičů bylo horší!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.