Abigail

Může být březí?

Může být březí? Dobrý den, mám fenku JRT a při jejím 1. háráním na 8 měsíci se jí 6. den krvavého výtoku podařilo vysmeknout z obojku, když zahlédla míček. Než jsem ji stihla zavolat tak přiběhl nějaký oříšek a naskočil na ní, trvalo to asi 15 vteřin než jsem k nim stihla doběhnout a odehnat ho, ani si nejsem jistá že byl v ní, měl dlouhé chlupy tak to nešlo vidět. Mohl ji i přesto oplodnit? Výtok se po 2 dnech změnil na naoranžovělý. Děkuji za radu.

Odpovědi
Drap

Teoreticky ano, ale prakticky je to téměř vyloučeno. 15 vteřin je příliš málo. Psům to obvykle trvá mnohem déle. S určitostí by to určil jen zvěrolékař pomocí ultrazvuku.

kapka

Nebyli spojení, takže ne. Navíc šestý den harani je brzy.