JežíšKristus

Musím na JIPce nosit respirátor?

A co v nemocnici?

Foto: ČT

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

Tvoje starosti bych chtěl mít, opravdu!

Další odpovědi
paul1

U těchto pánů mne nemůže nic překvapit.

Emefej

Na VIP JIP nikoliv.

Funna

V prvé řadě by ses na JIPku jako „host“ (ne hospitalizovaný) vůbec neměl dostat…a pokud tě tam nějaké „pako“ pustí, tak respirátor je samozřejmostí…a to platí v celé nemocnici…na pokoji ho mít nemusíš, pokud jsi tam se jen spoluležícími, ale jakmile vchází personál, měl by sis ho nasadit…a mimo jiné, před hospitalizací do nemocnice se testuje na covid…

Pepa25

Když už drbeme video z JIP: kdo je vlastně ten třetí vzadu?

seraphico

Ten třetí vzadu je ředitel sekretariátu prezidenta Jaroslav Hlinovský.

JežíšKristus

Čecho_Slovák: Snažím se jen dodržovat předpisy. Vy snad ne? Jste anarchista? Volič Pirátů, předpokládám?

Emefej

Asi nemá rád pana presidenta a nezáleží mu na tom, zda ho někdo nakazí.