Nevim2

Musím mít řidičák na čtyřkolku kdyz budu jezdit jenom v lesů nebi vedle lesů (mne je 15)

Odpovědi
elkon

Ano, ale v lese je zakázáno jezdit s jakýmkoli motorovým vozidlem, pod vysokou pokutou. Nemusí tam být ani dopravní značky. Neznalost zákona neomlouvá. Do lesa mohou vjet pouze vozidla lesů, nebo IZS.

da ny

MUSÍŠ!!!
Stačilo se podívat, na předchozí odpovědi. Třeba sem:
„Awer
Pokud nechceš riskovat problémy s policií, musíš mít čtyřkolku homologovanou (tj. techničák a pravidelné kontroly na STK) a potřebuješ i řidičské oprávnění kategorie B1. Navíc u řady čtyřkolek si přečteš výslovnou poznámku „není určena k jizdě v běžném provozu“ atp. Takový stroj, i když se na tu poznámku vykašleš, neprojde nejspíš kontrolou na STK. Navíc i pokud celou proceduru absolvuješ, nemáš garanci klidu, neb policisté vidí čtyřkolky na silnicích neradi a nevědí si s nimi často rady (dle ohlasů, které jsem četl)“…
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-v-15-se-ctyrkolkou-i-na-silnici-a-do-mesta-potrebuji-k-tomu-nejake-opravneni-ci-ridicak

Jezdit po lesích a lesních cestách, může jen sobecký člověk. Nezralý a neznalý zákona.

Rocker

Čtyřkolka je u nás docela k ničemu.Do lesa na ni nesmíš,na silnici se zase moc nevyblbneš.Raději si počkej do 18,udělej řidičák a kup si motorku.

Nevim2

da ny, tak. Proč někteří děti do 10 let mají motorku 125
A ja Musil mít 50ccm?

Nevim2

da ny, tak. Proč někteří děti do 10 let mají motorku 125
A ja Musil mít 50ccm?

Nevim2

da ny, tak. Proč někteří děti do 10 let mají motorku 125
A ja Musil mít 50ccm?