Avatar uživatele
burakeli

Muj kamarad je Gay! Co si o tom myslite?

Je mu 15 a prisel na to pred tydnem… Vsiml si jezciho kluka a zamiloval se do něj na 1 pohled… Zda se mi to takove neprirozene… Co myslite vy?
Doplňuji:
Pro mne je to dulezite protoze je to muj nej kamos

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3812 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Tak na to bacha, jestli se zamiloval do ježčího kluka, to zavání zoofilií.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je to přirozené – narodil se s touto dispozicí a s pubertou se u něj rozvinula. Je to přirozené – a těžko s tím lze co ´nadělat´.
Na druhou stranu je homosexualita nenormální (čistě statisticky vyjádřeno), takže mnoho lidí s většinovou sexuální orientací má s přijetím její přirozenosti problém – ale to je jejich věc.
Ale nelámej nad ním hůl – jednak i tak může být tvým „nej“ kamarádem a jednak je nyní v pubertě a vlastně ještě ´nemá jasno´.
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Nepřirozené to je, ale v dnešní době je moderní opačný názor. Homosexualita ale vzniká složitým způsobem na základě různých událostí v životě člověka, které homosexualitu vyvolat nemusí ale mohou. Takže těžko říci, co k tomu vedlo zrovna Tvého kamaráda, kterého neznám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nikomu, ani tobě to nepřísluší řešit. Načež na internetu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Není přeci důležité co si o tom myslíme my, ale co si myslíš ty.
O tom, že jste asi dobří přátelé svědčí ten fakt, že se ti se svým poznáním svěřil.
Je na tobě, jak se k tomu postavíš.
Vadí ti jeho jinakost až tak, že se s ním už nechceš přátelit? Pak mu to řekni.
Nevadí ti to? Tak to neřeš.
Pro něho je zamilování se do kluka na první pohled tak normální, jako ty by ses mohl na první pohled zamilovat do dívky.
Tedy pokud taky nejsi gay.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

má copánek?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Sú len dve možnosti:
1 – je to kamarád
2 – nie je to kamarád
čo iné chceš riešiť?
Predsa priateľstvo môže byť aj medzi hetero a gayom.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Je v tom nějaký problém? Pokud mám kámoše co fetuje, pije coca-colu, je gay nebo něco jiného a vadí mi to, co tedy? Proč je to můj kámoš? Změní se můj postoj k němu? (za mě můžu říct že NE).

Jen si dej pozor, kdybyste náhodou měli spolu někde přespat a náhodou by ses mu taky líbil ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CarJa

Homouš, nehomouš. Hetero,Nehetero pořád je to tvůj kamarád takže v tom problém nevidím a jestli to tobě vadí tak se s ním nebav i když to od tebe bude hnusné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Myslíš si, že jsi jediný, kdo má takovouhle zkušenost? Pokud si tolerantní, tak ti vadit nemusí, pokud ti to vadí, tak s ním nekamaraď.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek